شرایط بازگرداندن کالا

 

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان الکزو، امکان هفت روز تعویض و یا برگشت کالا در نظر گرفته شده است. همه تلاش ما این است تا کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد. با این حال ما این امکان را برای شما در نظر گرفتیم که اگر پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا گرفتید، با آسودگی خاطر اقدام به انجام آن نمایید. لطفا شرایط و رویه بازگرداندن کالا را در ذیل مطالعه فرمائید.

 
 
 
استفاده از ۷ روز مهلت بازگشت کالا

 

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت کالا به مدت ۷ روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت ۷ روزه الزامی است:

   • استفـــاده نکــردن از دستگاه
   • بــاز نشــدن پلمــپ دستگاه
   • مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه
   • مخـــدوش نـشــدن بارکــد و لیبل دستگاه

لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول، به تطابق کالا با سفارش و سایر موارد که منجر به لغو برگشت سفارش می‌شود توجه فرمایید.

 

مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

 

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا ( یک روز کاری ) پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت الکزو رسانده و کارشناسان ما پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان، راهنمایی های لازم را جهت عودت و یا تعویض کالا انجام می دهند.

بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده ( یک روز کاری ) مسئولیتی متوجه الکزو نخواهد بود.

 

 

 

کالای دارای آسیب فیزیکی

 

در هنگام تحويل بسته ارسالی، خواهشمند است ابتدا سلامت فیزیکی بسته را بررسی نمایید، چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی، مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و … باشد، مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته و موضوع را با واحد بازگشت الکزو در میان بگذارد.

تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از مامور پست، پیک و یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد و مسئولیتی متوجه الکزو نخواهد بود.

 

 

کالاهای معیوب و یا دارای مغایرت با محتوای سایت

 

در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی و ظاهری در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت ( در صورت عدم استفاده کاری ) حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت الکزو رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد.

بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده ( یک روز کاری ) مسئولیتی متوجه الکزو نخواهد بود.

 

 

 

نکات مهم در بازگشت کالا

 

جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی ( بندهای ۱ – ۴ ) و نیاز به بازگشت کالا، لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن ۰۱۱۴۴۲۹۳۲۲۴ ، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل info@eleczo.ir اقدام گردد.

 

به منظور بازگشت کالا، لازم است فرم بازگشت کالا، به طور کامل و با دقت تکمیل شود و به همراه محصول و یا از طریق ایمیل info@eleczo.ir ارسال شود. در صورت عدم ارسال فرم بازگشت کالا الکزو از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

 

یادآور میشود هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی و هماهنگی بر عهده مشتری می‌باشد.

 

 

 

 

لطفا محموله بازگشتی را با پست سفارشی ارسال و رسید پستی را نیز به همراه محموله و یا از طریق ایمیل info@eleczo.ir ارسال نمایید. در صورت بازگشت کالا به هر روش دیگر به جز پست سفارشی، الکزو مسئولیتی نسبت به پرداخت هزینه بازگشت ندارد.

 

در صورت تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان الکزو ( مطابق بند ۲ – ۴ )، هزینه کالای بازگشتی و همچنین ارسال مجدد کالا، به عهده الکزو خواهد بود.

 

بدیهی است هزینه کالای بازگشتی در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری ( مطابق بند ۱ )، به عهده مشتری خواهد بود.

 

در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان الکزو، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

 

چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

 

پس از بررسی و تایید بازگشت کالا، توسط واحد بازگشت الکزو، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.

 

به منظور بازگشت کالا، لازم است که کالا در بسته ‌بندی جداگانه قرار گرفته و از مخدوش کردن، نوشتن و الصاق هرگونه برچسب بر روی بسته بندی کالا خودداری شود. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا، الکزو از پذیرش کالای مرجوعی خودداری خواهد کرد.

 

پس از بررسی کارشناسان بازگشت کالا، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای ۱-۴ ) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت ۳۰ روز به صورت امانت نزد الکزو باقی می‌ماند و پس از این مدت الکزو هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.